Numer kontaktowy: 016 621-87-51
Strona główna
Galerie
Top 20 płytek
Co u nas znajdziesz
Sprzedaż na raty
Lokalizacja
O firmie

PARTNERZY: www.cersanit.com.pl www.paradyż.com.pl www.nowagala .com.pl www.opoczno.com www.ceramikagres.pl www.tubądzin.pl www.cerkolor.com.pl www.polcolorit.pl

     Firma PŁYTEX od samego początku jest firmą rodzinną. Właścicielem firmy jest Zbigniew Krupa, prowadzący firmę wraz ze swoim rodzeństwem: Aleksandra Krupa, Krzysztof Krupa.
Firma rozpoczęła swoją działalność na terenie Jarosławia w sierpniu 1999 r. Na początku swojej działalności firma współpracowała z firmami: Nowa Gala, Opoczno, Atlas, Ceresit, Cezar i Śnieżka.
Z biegiem czasu firma prosperowała coraz lepiej poszerzając liczbę klientów, kontaktów i ilość współpracujących z nią firm.
Na dzień dzisiejszy poszerzyliśmy współpracę o kolejnych 30 firm (m.in. Paradyż, Cersanit, Tubądzin, Ceramika Gres, Mapej).
     Pierwszą działalność rozpoczeliśmy na terenie Jarosławia. W sierpniu 2002 r. przenieśliśmy siedzibę do miejscowości Koniaczów (koło Jarosławia). Został tam utworzony salon PŁYTEK ceramicznych. Duży metraż budynku pozwolił na utworzenie boksów z płytkami oraz całej reszty wyposażenia łazienek. O doskonałym zaopatrzeniu salonu przekonamy się w galerii.

Bardzo atrakcyjne ceny!!!

Na terenie miasta transport gratis!!!

© Wszelkie prawa zastrzeżone przez GWeb! www.gweb.prv.pl